Eşya Depolama


Göktepe evden eve nakliyat depolama..

Eşyalarınız özenle depolandıktan sonra evden eve nakliyat hizmetimiz gerçekleşir. Herhangi bir hasarda sigortalanan eşyalarınız yenisi veya ücret tâbisinden geri ödeme yapılır sizde bizimle çalışın.Önemli olan müşteri memnuniyetidir.

ev

ev

ev

Eşya Depolama ile Benzer Yazılar:

17 Haziran 2011 Saat : 12:19
  Genel

Yorumlara kapalı.

Bunlara Dikkat ediniz.

1. Birçok nakliye firması nakliye sözleşmesine “eşya sahibinin paketlediği eşyalarda meydana gelen hasarlardan firmamız sorunlu değildir. “ diye madde koymaktadır. Paketleme konusunda karar vermeden önce bunu bilmeniz önemlidir. Lütfen sözleşme yaparken buna dikkate ediniz.
2. Eğer paketlemeyi siz yapacak iseniz size en yakın mobilyacı ve elektrikticiden destek alınız. Siz sadece kolilemeniz gereken ufak ev eşyası malzeleri paketleyin ve bu maddenin başına şu cümleyi ekleyin. “Kırılacak Eşya ve Dikkat ediniz gibi ibareler kullanınız“
3. Her oda için önce beni aç kolileri hazırlayın. Bu kolilere yeni evinizde hemen ihtiyaç duyabilecek eşyaları yerleştirin. Böylece ilk gün tüm kolileri açmak zorunda olmazsınız. Veya kolilediğiniz eşyaların paketleri üzerine aynı yukarıda olduğu gibi salon eşyası veya mutfak eşyası gibi ibareler kullanınız.
4. Kolileri 30 Kg’den daha ağır yüklemeyin.
5. Her hazırladığınız kolinin önce altını sağlam bir şekilde bantladıktan ve altına destek kartonu koyduktan soma koliyi doldurmaya başlayın.
6. Hazırladığınız kolileri odanın bir köşesine düzenli olarak yerleştirin. Tüm kolileri bir odaya doldurmayın. Kolileri üst üste koyarken kırılacak olan eşyaları en altta koymamaya özen gösteriniz.
9. Kırılabilecek eşyaları özenle ve iki kat paketleyerek koliye yerleştirin

Göktepe Nakliyat

27 Yıllık Tecrübe ve İstikrar
Yılların vermiş olduğu tecrübe ve oturmuş ehil kadrolar ile hizmet.

Ekonomik Kaliteli Hizmet
Cazip evden eve nakliyat fiyatları ile kaliteli hizmet vermeyi amaç edinmiş hizmet politikası.

Tam Garantili Taşımacılık
Yükleme, Boşaltma, Personel kusurları ve seyir esnasında oluşan tüm hasarları ödeme garantisi.

Geniş Referans Ağı
Tüm Meslek gruplarından seçkin ve memnun müşteri portföyü ile oluşmuş yüzerce referans.