Evden Eve Nakliyat

Göktepe nakliyat 19 senedir evden eve nakliyat sekteründe taşımacılık hizmeti vermektedir. Göktepe evden eve nakliyat’ı alanında bulunan firmalardan ayıran özellikleri, profesyonel ekip çalışanları, geniş araç filosu, k1 – k3 belgeleri ve %100 müşteri memnuniyetidir.

 

 

Telefon Numaralarımız : 0216 389 72 16 – 0212 225 50 36

evden eve nakliyat

Göktepe nakliyat isteğiniz üzerine evinize,ofisinize,fabrikanıza kadar ücretsiz olarak expertiz servisi vermektedir.
Nakliyat öncesinde eşyalarınız sigortalanmaktadır. Eşyalarınıza gelen herhangi bir firma hatasında değişim sağlamaktayız.

Taşıma esnasında firmamızın çalışanları tarafından eşyalarınız özenle ambalajlanıp, itina ile araçlarımıza yüklenir. Bütün taşınma işlemleri çalışanlarımız tarafından yapılıp. Eşya montenize kadar ince ayrıntılar sağlanır. Evden Eve Nakliyat

evden eve nakliyat

*K1 ve K3 Belgelerimiz
*Marka Tescil Belgemiz
* Profesyonel Ekip Çalışanlarımız
*Geniş Araç Filomuz
Bizi tercih etmenizdeki etmenlerdir.
Göktepe Evden Eve Nakliyat , Taşımacılık Alanında Profesyonel Firma..

evden eve nakliyat

info@goktepenakliyat.com

 

Bunlara Dikkat ediniz.

1. Birçok nakliye firması nakliye sözleşmesine “eşya sahibinin paketlediği eşyalarda meydana gelen hasarlardan firmamız sorunlu değildir. “ diye madde koymaktadır. Paketleme konusunda karar vermeden önce bunu bilmeniz önemlidir. Lütfen sözleşme yaparken buna dikkate ediniz.
2. Eğer paketlemeyi siz yapacak iseniz size en yakın mobilyacı ve elektrikticiden destek alınız. Siz sadece kolilemeniz gereken ufak ev eşyası malzeleri paketleyin ve bu maddenin başına şu cümleyi ekleyin. “Kırılacak Eşya ve Dikkat ediniz gibi ibareler kullanınız“
3. Her oda için önce beni aç kolileri hazırlayın. Bu kolilere yeni evinizde hemen ihtiyaç duyabilecek eşyaları yerleştirin. Böylece ilk gün tüm kolileri açmak zorunda olmazsınız. Veya kolilediğiniz eşyaların paketleri üzerine aynı yukarıda olduğu gibi salon eşyası veya mutfak eşyası gibi ibareler kullanınız.
4. Kolileri 30 Kg’den daha ağır yüklemeyin.
5. Her hazırladığınız kolinin önce altını sağlam bir şekilde bantladıktan ve altına destek kartonu koyduktan soma koliyi doldurmaya başlayın.
6. Hazırladığınız kolileri odanın bir köşesine düzenli olarak yerleştirin. Tüm kolileri bir odaya doldurmayın. Kolileri üst üste koyarken kırılacak olan eşyaları en altta koymamaya özen gösteriniz.
9. Kırılabilecek eşyaları özenle ve iki kat paketleyerek koliye yerleştirin

Göktepe Nakliyat

27 Yıllık Tecrübe ve İstikrar
Yılların vermiş olduğu tecrübe ve oturmuş ehil kadrolar ile hizmet.

Ekonomik Kaliteli Hizmet
Cazip evden eve nakliyat fiyatları ile kaliteli hizmet vermeyi amaç edinmiş hizmet politikası.

Tam Garantili Taşımacılık
Yükleme, Boşaltma, Personel kusurları ve seyir esnasında oluşan tüm hasarları ödeme garantisi.

Geniş Referans Ağı
Tüm Meslek gruplarından seçkin ve memnun müşteri portföyü ile oluşmuş yüzerce referans.